راهنمای ثبت ایستگاه هواشناسی مجازی اگرویار

کشاورز عزیز برای ثبت و فعالسازی ایستگاه هواشناسی مجازی مطابق در داشبورد کشاورزی خود مطابق زیر عمل کنید.

1- وارد اپلیکیشن اگرویار و داشبورد کشاورزی خود شوید (برای اطلاع از نحوه ورود به داشبورد کشاورزی کلیک کنید).

2- از لیست بالای صفحه سمت راست، ایستگاه هواشناسی را انتخاب نمایید.

3- روی دکمه افزودن ایستگاه جدید کلیک کنید.

4- محلی که نیازمند ایستگاه هواشناسی هستید در باغ یا مزرعه خود را روی نقشه پیدا کنید. سپس با کلیک روی نقطه موردنظر، ایستگاه را انتخاب و اطلاعات آن را ثبت نمایید.  

نکته: نقطه یا موقعیتی که برای ایستگاه هواشناسی مجازی خود انتخاب می‌کنید تا شعاع 3 کیلومتر را پشتیبانی می‌نماید. بهتر است موقعیت ایستگاه را وسط قطعات مختلف خود ثبت کنید تا همه قطعات زمین شما را شامل شود. درصورتی که فاصله قطعات شما بیش از 6 کیلومتر است باید ایستگاه جداگانه‌ای برای سایر قطعات ثبت شود.

 5- بعداز تعیین محل ایستگاه، برای ثبت نهایی درخواست ایستگاه هواشناسی، دکمه فعال‌سازی را انتخاب کنید.

6- هر کدام از خدمات ایستگاه مورد نیاز خود را انتخاب کنید. اطلاعات لحظه ای هواشناسی و پیش بینی تا 16 روز آینده به صورت پیش فرض فعال است و برای دسترسی به ربات پیش آگاهی و اطلاعات اقلیمی 30 ساله می توانید هریک از این گزینه ها را انتخاب کنید.

نکته 1: توجه داشته باشید برای استفاده از سایرخدمات اگرویار نیازمند اطلاعات اقلیمی 30 ساله خواهید بود.

نکته 2: با فعالسازی ربات پیش‌آگاهی، پیامک‌های هشداری یا پیامک‌های اطلاعات روزانه هواشناسی به شماره موبایل‌های ثبت شده ارسال می‌شود. شماره تلفن های همراه ثبت شده قابل ویرایش هستند.

7- دکمه ثبت سفارش را انتخاب کنید و سپس پرداخت هزینه خدمات را انجام دهید. اگر کد تخفیف دارید، می‌توانید در بخش مشخص شده کد را وارد نمایید.

8- بعد از پرداخت هزینه، ایستگاه در حالت پردازش قرار می‌گیرد. پس از گذشت دو ساعت اطلاعات در ایستگاه ثبت شده فعال و قابل دسترس خواهد بود.

9- بعد از فعال شدن ایستگاه، امکان مشاهده و دسترسی به همه خدمات آن را خواهید داشت.

1- در سایت اگرویار وارد داشبورد کشاورزی خود شوید.

2- در نوار خدمات سمت راست، ایستگاه هواشناسی را انتخاب کنید.

3- دکمه افزودن ایستگاه جدید را انتخاب کنید.

4- نقطه‌ای که می‌خواهید از اطلاعات هواشناسی آن در باغ یا مزرعه خود آگاه شوید را روی نقشه پیدا و انتخاب کنید. سپس، ایستگاه را مشخص و اطلاعات آن را ثبت نمایید.  

نکته: نقطه یا موقعیتی که برای ایستگاه هواشناسی مجازی خود انتخاب می‌کنید تا شعاع 3 کیلومتر را پشتیبانی می‌کند. بنابراین، بهتر است موقعیت ایستگاه را در میانه قطعات مختلف خود ثبت کنید تا همه قطعات زمین شما را در برگیرد. در صورتی که فاصله قطعات شما بیش از 6 کیلومتر است باید ایستگاه دیگری برای سایر قطعات ثبت نمایید.

5- برای ثبت نهایی درخواست ایستگاه هواشناسی، دکمه فعال‌سازی را انتخاب کنید.

6- در این بخش می توانید هر کدام از خدمات ایستگاه مورد نیاز خود را انتخاب کنید.  همانطور که درصفحه قابل مشاهده است؛ اطلاعات لحظه ای هواشناسی و پیش بینی تا 16 روز آینده به صورت پیش فرض فعال است. برای انتخاب ربات پیش آگاهی و اطلاعات اقلیمی 30 ساله روی هرکدام از آنها کلیک کنید.

توضیحات:

  • با فعالسازی ربات پیش‌آگاهی، پیامک‌های هشدار شرایط نامطلوب آب و هوا و همچنین، پیامک‌های مربوط به اطلاعات روزانه هواشناسی به شماره موبایلی که ثبت نموده اید، ارسال خواهد شد. این شماره ها قابل ویرایش هستند.
  • توجه داشته باشید برای استفاده از سایرخدمات اگرویار نیازمند اطلاعات اقلیمی 30 ساله خواهید بود.

7- دکمه ثبت سفارش را انتخاب کنید و سپس، با انجام پرداخت هزینه به مرحله بعد انتقال می‌یابد. درصورت داشتن کد تخفیف، آن را وارد نمایید.

8- در این مرحله، ایستگاه در حالت پردازش قرار می‌گیرد و پس از گذشت دو ساعت ایستگاه هواشناسی فعال و قابل دسترس خواهد بود.

9- بعد از فعال شدن ایستگاه، امکان مشاهده و دسترسی به همه خدمات آن را خواهید داشت.

در صورت بروز هرگونه مشکل برای فعالسازی ایستگاه هواشناسی با پشتیبانی خدمات اگرویار با شماره تماس 05191004601 در تماس باشید

مطالب مرتبط

به‌اشتراگ بگذارید!

				
					help.agroyaar.com/?p=1950